Flair broek nieuwe kleur Alle Eyez On Me

Nieuwe kleur in onze flair broek collectie

 

Geen zwarte flair broek of eentje met glitters, nee deze print heeft allemaal kleine oogjes. Doet me denken aan het nummer van Tupac ‘All eyez on me’. Superleuk om te dragen nu de kerst eraan komt met goud of juist zilver geef je die extra touch aan je sprankelende outfit. Wees uniek met kerstdagen!

SHOP NOW

 

all eyez on me flair broek

Bij SVIN’s Flair geef jij zelf online je maten door en wordt ervoor gezorgd dat je binnen twee weken jou op maat gemaakte Flair broek in huis hebt. Je kiest zelf de kleur stof die op de website worden weergeven. Verder kun je kiezen uit twee modellen. Het eerste model loopt uit naar een wijdte van 32 cm. Het andere model loopt uit naar een wijdte van 22 cm.

Leave a Reply

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *